Неправильний прикус – вельми поширена проблема.
Аномалії оклюзії починають формуватися ще в дитячому віці. Причинами можуть бути і спадкові чинники, і харчування, і шкідливі звички. Перший раз ми рекомендуємо записати дитину до лікаря-ортодонта у віці 6 років. Лікар-ортодонт запропонує вам спостереження за формуванням оклюзії або раннє ортодонтичне лікування, яке включає в себе використання функціональних апаратів. Ці апарати впливають на зростання щелеп і дозволяють сформувати правильну оклюзію в період зростання.

У дорослих пацієнтів, коли ріст щелеп вже закінчено, лікар-ортодонт може запропонувати сучасні методи ортодонтичного лікування за допомогою різних брекет-систем і елайнерів. Адже нерівні зуби і неправильний прикус – це не тільки естетична проблема, це також може спровокувати захворювання СНЩС, збільшення стертості зубів і захворювання пародонту.
Тому, в складних випадках, лікар-ортодонт проводить спільне лікування з іншими фахівцями-стоматологами та щелепно-лицьовими хірургами.

Резюмуючи, ми хотіли б підкреслити, що найкраще рішення – це турбота про прикус з дитинства. Однак завдяки сучасним методам лікування і нашому професіоналізму, ми здатні допомогти в будь-якій складній ситуації, незалежно від віку.