Зубні перевтілення

До нас приходять з різними випадками, але фінал завжди
однаковий – гості йдуть з новою блискучою посмішкою.
00000000

Відгук

У мене все добре! Навіть не можу уявити себе з минулими зубами. Мене ніхто не питає (крім близьких) мої чи це зуби – всі думають, що відбілила. Що я і хотіла в ідеалі. Дуже задоволена!!!

Проведене лікування

Півтора роки тому до нас в клініку звернулася дівчина з метою поліпшення параметрів посмішки. Побажаннями були: зміна положення, форми і кольору зубів, а також прибрати проміжок між верхніми різцями. Професійне відбілювання зубів і ортодонтичне лікування не дозволили повною мірою досягти той результат, який очікувала пацієнтка і саме тому було прийнято рішення виготовити композитні вініри.

Відгук

Нарешті розгледіла на фото, як виглядають вініри поблизу до найдрібніших подробиць.
Вразило все! Така кількість шансів, про які я і не здогадувалася – це прозорість ріжучого краю, і переходи кольору, красива форма тобто все, чим володіють молоді здорові зубки.
Спочатку це була просто мрія! Але після консультації було прийнято рішення – робимо 28 вінірів . На всі зуби! За 10 місяців ми зробили це !!!
Так. Це було не просто. Приходила щомісяця на лікування, огляди, примірки … Але це коштувало всіх незручностей, адже тепер у мене незрівнянні зубки. Вони мої рідні, тільки в багато разів краще!

Проведене лікування

Пацієнт прийшла до нас ще в 2017 році і пройшла комплексну реабілітацію ! Терапевтична (лікування карієсу / ендодонтичне лікування), хірургічна (видалення), ортопедична реабілітація (керамічні вініри,одиночні цирконієві коронки, цирконієві містки). На все перетворення пішло майже 11 місяців . Але ми відповідаємо за якість своєї роботи, а якість не терпить поспіху.

000001
00000

Відгук

Незрівнянний професіоналізм та інноваційність.

Fenix dent повністю відповідає своїй назві – тут зубчики отримують нове, довге життя.
Всією сім’єю відвідуємо на протязі 4 років. Рекомендую друзям і знайомим. Після першого ж візиту ви зрозумієте, fenix dent – найкращий вибір, а Лікарі – справжні фахівці, які вміють професійно, індивідуально та творчо підійти до вирішення вашої проблеми!

Проведене лікування

Пацієнтка звернулася в нашу клініку з метою створити яскраву і гарну посмішку про яку вона завжди мріяла.
Виконано: естетична корекція ясенного краю, відновлено ендолікований центральний різець на всі інші зуби в ділянці посмішки було виготовлено композитні вініри. Крім того була проведена повна санація ротової порожнини.
Термін лікування: 6 місяців, з урахуванням корекції ясенного краю та виготовлення цирконієві коронки.
Звертаємо вашу увагу, що фотографії зроблені зі студійним освітленням, в зв’язку з чим вініри виглядають яскравіше, ніж вони виглядають у реальному житті.